Dünya markalarımızın peşine düştüm!

Ben bu dünya markalarımız konusuna takıldım kaldım maalesef. Ne yapayım haksızlık edilmesin istiyorum.

Hazır bu konuya takılmışken de dün kar, kış, kıyamet demedik, CNR’daki mobilya fuarına gittik. Eh madem değerli markalarımız emek vermiş standlar hazırlamışlar o zaman bize de gidip destek vermek düşerdi. Önce İstikbal standını ziyaret ettik, keyifli bir sohbet ettik, sonrasında da ofis mobilyaları bölümüne geçtik ve Ersa’yı ziyaret ettik.

Murtaza Bey (Durmuş) ile yaptığımız sohbet sırasında, benim de yönlendirmem ile elbette konu dünya markasına geldi. Kendisine bu konudaki bazı yorumlardan duyduğum rahatsızlığı belirtince söylediklerini doğrudan onun ifadesiyle aktarmak isterim: “80 ülke yeterince dünya olmuyor mu?” Daha fazla söze gerek yok bence. Murtaza Bey’e sonsuz katılıyorum.

Nitekim 8.Hall dan çıkar çıkmaz işte resimde gördüğünüz stand ile karşılaştık. Eh bu da büyük bir kanıt değil midir?

Yolumuz bizi ofis mobilyalarına doğru yönlendirdi ve Ersa’nın heybetli ama bol ödüllü boxinabox konseptiyle yaratılmış standında mola verdik. Ersa’yı henüz bilmeyenler için, 1978’den beri ofis mobilyaları alanındaki en önemli üreticilerden biri. Ankara merkezli firma, geçtiğimiz yıl Fulya’da oldukça modern ve yaratıcı bir showroom ile İstanbul’a çıkartma yaptı. Yolunuz düşerse göz atın. Hatta belki sitesine bile göz atmak istersiniz: http://www.ersaofis.com.tr/#About

Birçok yabancı ve Türk tasarımcı ile çalışan Ersa’nın Yalçın Bey’in (Ata) beyanına göre aldığı ödüller 10’u geçti. Fransa, Belçika, Almanya dışında Afrika ve Orta Doğu’da da bilinen bir marka.

Neyse, ben ülkemizden dünya markalarının peşinde koşmaya devam edeceğim. Bakalım daha başka kimler kimler çıkacak yolumuza?

About demetdemiray

curiosity killed the cat.. then why am I still alive? keep asking! you will the anwers eventually.

One comment

  1. Pek kimsenin bilmediği laptop markası Monster! Türkiye’nin tek performans laptop imal eden firması. Dünya’daki bir numaralı performans laptop üreticisi Alien Ware’den (DELL satın aldı) çok daha yüksek performanslı makineler üretiyorlar. Fokus Bilgisayar’da çok disiplinli, idealist ve %100 müşteri memnuniyeti peşinde koşan bir ekip var. Henüz Monster laptop alıp da memnun olmayan görmedim.

    Bence İstanbul Kadıköy’de sürekli bir efsane yaratıyorlar. Helal olsun.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: